Prodloužená sestava pro instalaci elektrických zařízení (venkovní světla, pohybová čidla, zásuvky 400 V apod) na zateplené fasády budov tloušťky 50 - 300 mm. Eliminuje vytváření tepelných mostů. Zatížení 40 N ve vzdálenosti 180 mm od stěny. Možnost vytvoření libovolně velké plochy při použití více montážních desek. Součástí balení je nosný tubus, montážní deska včetně středové nosné krytky, vnitřní a vnější izolace a kvalitní hmoždinky, vruty a nosné víko pro montáž. Pro montážní desku jsou vhodné vruty o průměru 4 až 5 mm.
Způsob montáže
Před montáží je nutné seříznout nosič včetně přiložené izolace na potřebnou délkou podle tloušťky izolační vrstrvy. Nosič se připevní ke stěně pomocí přiložených hmoždinek dle typu zdiva a vrutů. Při montáži zásuvky 400 V se doporučuje připevnění nosiče pomocí chemických kotev. Nosičem se protáhne kabel a vloží zkrácená vnitřní i vnější izolace. Pomocí 4 přiložených šroubů se k nosiči připevní krabice případně deska, na kterých se provede finální montáž.
Technické parametry:
- Barva: šedá
- Materiál: PP
- Bezolovnatý materiál: ano
- Samozhášivý materiál: ano
- Jmenovité napětí: 400 V
- Jmenovitý proud: 16 A
- Teplotní odolnost: -25 až 60 °C
- Hmotnost: 420 g
- Rozměry: 119 x 119 x 317,5 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Instalační krabice pro montáž do zateplených fasád domů |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.421 kg |
| EAN: | 8595568930804 |
| Barva: | Šedá |
| Šířka (mm): | 119 mm |
| Materiál: | Plast |
| Bezhalogenové: | Ano |
| ? Způsob montáže: | Montáž na stěnu/strop |
| Délka (mm): | 119 mm |
| Druh průchodky skříně: | Ostatní |
| Jmenovité provozní napětí Ui: | 500 V |
| Množství v balení: | 1 |
| Montáž do půdy: | Ne |
| Montáž pod vodou: | Ne |
| Odolné proti povětrnostním vlivům: | Ne |
| Osazení: | Bez |
| Pro výbušnou zónu plynu: | Bez |
| Pro výbušnou zónu prachu: | Bez |
| Provedení testované ohledně nebezpečí výbuchu: | Ne |
| Se stíněním: | Ne |
| Teplota použití: | -25 - 60 °C |
| Tvar: | Ostatní |
| Zachování funkce: | Bez |
| Zavedení zezadu: | Ano |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
