Pro instalaci elektrických zařízení (venkovní světla, pohybová čidla, zásuvky 400 V apod) na zateplené fasády budov tloušťky 50 - 200 mm. Eliminuje vytváření tepelných mostů. Zatížení 40 N ve vzdálenosti 180 mm od stěny. 4x větší montážní plocha oproti standardnímu MDZ. Součástí balení je nosný tubus, montážní deska včetně středové nosné krytky, vnitřní a vnější izolace a kvalitní hmoždinky, vruty a nosné víko pro montáž. Pro montážní desku jsou vhodné vruty o průměru 4 až 5 mm. Robusní konstrukce. Montážní deska disponuje prostorem pro svorkování.
Způsob montáže
Před montáží je nutné seříznout nosič včetně přiložené izolace na potřebnou délkou podle tloušťky izolační vrstrvy. Nosič se připevní ke stěně pomocí přiložených hmoždinek dle typu zdiva a vrutů. Při montáži zásuvky 400 V se doporučuje připevnění nosiče pomocí chemických kotev. Nosičem se protáhne kabel a vloží zkrácená vnitřní i vnější izolace. Pomocí 4 přiložených šroubů se k nosiči připevní krabice případně deska, na kterých se provede finální montáž.
Technické parametry:
- Šířka: 238 mm
- Výška: 238 mm
- Hloubka: 200 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Instalační krabice pro montáž do zateplených fasád domů |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.742 kg |
| EAN: | 8595568930491 |
| Barva: | Šedá |
| Šířka (mm): | 238 mm |
| Materiál: | Plast |
| Bezhalogenové: | Ano |
| ? Způsob montáže: | Montáž na stěnu/strop |
| Délka (mm): | 238 mm |
| Druh průchodky skříně: | Ostatní |
| Jmenovité provozní napětí Ui: | 500 V |
| Množství v balení: | 1 |
| Montáž do půdy: | Ne |
| Montáž pod vodou: | Ne |
| Odolné proti povětrnostním vlivům: | Ne |
| Osazení: | Bez |
| Pro výbušnou zónu plynu: | Bez |
| Pro výbušnou zónu prachu: | Bez |
| Provedení testované ohledně nebezpečí výbuchu: | Ne |
| Se stíněním: | Ne |
| Teplota použití: | -25 - 60 °C |
| Tvar: | Ostatní |
| Zachování funkce: | Bez |
| Zavedení zezadu: | Ano |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
