Deska montážní MDZ_KB do zateplení tloušťky 50-200mm Kopos
MDZ - montážní deska do zateplení , umožňuje montáž zařízení při tloušťce zateplovací vrstvy 50 - 200 mm
technické údaje:
materiál: PP (polypropylen) samozhášivý bezhalogenový
menovité napětí: Un < 400 V
jmenovitý proud: In < 16 A
teplota okolí: T -25 – 60 °C
testováno žhavou smyčkou o teplotě: 850 °C
způsob montáže: na zateplené fasády budov
šířka: 120 mm
výška: 120 mm
hloubka: 200 mm
hmotnost: 0,45 kg
Popis:
Slouží k instalaci elektrických zařízení (venkovní světla, pohybová čidla, zásuvky 400 V apod.) na zateplené fasády budov, svojí konstrukcí eliminuje vytváření tepelných mostů. Plocha pro montáž zařízení je 120 x 120 mm.
Montáž:
Před montáží je nutné seříznout nosič včetně přiložené izolace na potřebnou délkou podle tloušťky izolační vrstrvy. Nosič se připevní ke stěně pomocí přiložených hmoždinek dle typu zdiva a vrutů. Při montáži zásuvky 400 V se doporučuje připevnění nosiče pomocí chemických kotev. Nosičem se protáhne kabel a vloží zkrácená izolace. Pomocí 4 přiložených šroubů se k nosiči připevní krabice případně deska, na kterých se provede finální montáž.
technické údaje:
materiál: PP (polypropylen) samozhášivý bezhalogenový
menovité napětí: Un < 400 V
jmenovitý proud: In < 16 A
teplota okolí: T -25 – 60 °C
testováno žhavou smyčkou o teplotě: 850 °C
způsob montáže: na zateplené fasády budov
šířka: 120 mm
výška: 120 mm
hloubka: 200 mm
hmotnost: 0,45 kg
Popis:
Slouží k instalaci elektrických zařízení (venkovní světla, pohybová čidla, zásuvky 400 V apod.) na zateplené fasády budov, svojí konstrukcí eliminuje vytváření tepelných mostů. Plocha pro montáž zařízení je 120 x 120 mm.
Montáž:
Před montáží je nutné seříznout nosič včetně přiložené izolace na potřebnou délkou podle tloušťky izolační vrstrvy. Nosič se připevní ke stěně pomocí přiložených hmoždinek dle typu zdiva a vrutů. Při montáži zásuvky 400 V se doporučuje připevnění nosiče pomocí chemických kotev. Nosičem se protáhne kabel a vloží zkrácená izolace. Pomocí 4 přiložených šroubů se k nosiči připevní krabice případně deska, na kterých se provede finální montáž.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Instalační krabice pro montáž do zateplených fasád domů |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.32 kg |
| EAN: | 8595057698505 |
| Barva: | Šedá |
| Šířka (mm): | 119 mm |
| Materiál: | Plast |
| Bezhalogenové: | Ano |
| ? Způsob montáže: | Montáž na stěnu/strop |
| Délka (mm): | 119 mm |
| Druh průchodky skříně: | Ostatní |
| Jmenovité provozní napětí Ui: | 500 V |
| Množství v balení: | 1 |
| Montáž do půdy: | Ne |
| Montáž pod vodou: | Ne |
| Odolné proti povětrnostním vlivům: | Ne |
| Osazení: | Bez |
| Pro výbušnou zónu plynu: | Bez |
| Pro výbušnou zónu prachu: | Bez |
| Provedení testované ohledně nebezpečí výbuchu: | Ne |
| Se stíněním: | Ne |
| Teplota použití: | -25 - 60 °C |
| Tvar: | Ostatní |
| Zachování funkce: | Bez |
| Zavedení zezadu: | Ano |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
