Dřevěný dekorační vojáček "LOUSKÁČEK" s LED žárovičky, vysoký 52cm, StarTrading 271-91
Dřevěný dekorační vojáček "LOUSKÁČEK"
Originální vánoční Louskáček, vysoký 52 cm, široký 16 cm a hluboký 8 cm, je vyroben z řezaného dřeva. Přední strana dekorace je natřena šedou, bílou a černou barvou. Zadní strana je bílá. Mezi přední a zadní siluetou svítí malé LED diody, jedna v předu a druhá vzadu. Výrobek je napájen bateriemi AA, které nejsou součástí balení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svítící domky, vesničky, betlémy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7391482048394 |
| Šířka (mm): | 160 mm |
| Hloubka (mm): | 80 mm |
| Výška (mm): | 520 mm |
| Materiál: | Dřevo |
| Krytí (IP): | 20 |
| Napětí (V): | 3 V |
| Životnost: | 1000 hod. |
| Výrobní společnost : | STAR TRADING AB |
|---|---|
| Adresa : | STAR STREET 1 512 50 SVENLJUNGA |
| E-mail : | info@startrading.com |
