ELEKTRONICKÝ DRIVER LED
• prachotěsný a voděodolný
• stabilizované výstupní parametry
• ochrana proti:
- zkratu
- přepětí
- přehřátí
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Napájecí zdroje a napaječe pro LED osvětlení |
|---|---|
| EAN: | 5901885208213 |
| Šířka (mm): | 25 mm |
| Výška (mm): | 22 mm |
| Krytí (IP): | IP67 |
| Délka (mm): | 130 mm |
| Jmenovité napětí (V): | 90-264 V |
| Montáž na normálně zápalné podklady: | Ano |
| Třída izolace: | II |
| Výstupní napětí (V): | 12V DC |
| Certifikační znaky: | CE |
| Výrobní společnost : | Greenlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Zbytkách 41 739 01 Staré Město u Frýdku-Místku |
| E-mail : | greenlux@greenlux.cz |
