Nosný prvek předního modulu pro systém Dome 6.10.
Parametry:
- Materiál: hliník
- Hmotnost: 0,08kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konstrukce a upevňovací materiál |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 4251786213948 |
| Šířka (mm): | 65 mm |
| Hloubka (mm): | 82 mm |
| Výška (mm): | 48,4 mm |
| Materiál: | hliník |
| Povrchová úprava: | Bez povrchové úpravy |
| Provedení: | mazideska |
| S montážním materiálem: | Ne |
| Výrobní společnost : | K2 Systems GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Haldenstraße 1 71272 Renningen-Malmsheim |
| E-mail : | info@k2-systems.com |
