Držák DZM 1 GZ rozvodných krabic pro kabelové žlaby Merkur ARK-214010 galvanický zinek
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Držáky, příchytky MERKUR galvanický zinek |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.119 kg |
| EAN: | 8592648140108 |
| Materiál: | Ocel |
| Druh upevnění: | Svěrné upevnění |
| Povrchová ochrana: | Galvanicky/elektrolyticky pozinkováno |
| Provedení: | Horizontální/vertikální |
| Šířka desky: | 95 mm |
| Výška desky: | 80 mm |
| Výrobní společnost : | ARKYS, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Tuřanka 115a, Brno 627 00 |
| E-mail : | info@arkys.cz |
