Držák DZM 6 GZ pro zavěšení kabelových žlabů Merkur ARK-214060 galvanický zinek
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Držáky, příchytky MERKUR galvanický zinek |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8592648140603 |
| Šířka (mm): | 24 mm |
| Výška (mm): | 40 mm |
| Materiál: | Ocel |
| Délka (mm): | 27 mm |
| Povrchová ochrana: | Galvanicky/elektrolyticky pozinkováno |
| Průměr (mm): | 8 mm |
| Závěsné: | Ano |
| Výrobní společnost : | ARKYS, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Tuřanka 115a, Brno 627 00 |
| E-mail : | info@arkys.cz |
