Nosný prvek předního modulu pro systém Dome 6.15.Materiál: hliník
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konstrukce a upevňovací materiál |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 4251786206285 |
| Šířka (mm): | 65 mm |
| Hloubka (mm): | 82,8 mm |
| Výška (mm): | 53,3 mm |
| Materiál: | hliník |
| Povrchová úprava: | Bez povrchové úpravy |
| Provedení: | mazideska |
| S montážním materiálem: | Ne |
| Výrobní společnost : | K2 Systems GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Haldenstraße 1 71272 Renningen-Malmsheim |
| E-mail : | info@k2-systems.com |
