Elektroměrová rozvodnice ER112/NKP7P-C/63-QM jednosazbový s vypínačem 63A pro ČEZ, EGD (E.ON)
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kompaktní pilíře s elektroměrovými skříněmi |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 8596053116451 |
| Barva: | Šedá |
| Šířka (mm): | 320 mm |
| Výška (mm): | 1815 mm |
| Hloubka/výška (mm): | 220 |
| Materiál: | Plast |
| ? Dimenzovaný proud: | 40 A |
| ? Distribuční společnost: | ČEZ/EGD(e.on) |
| Krytí (IP): | IP44 |
| ? Počet míst pro měřící přístroje: | 1 |
| ? Počet míst pro přijímače HDO: | 0 |
| Počet polí: | 1 |
| Počet řad rozvaděčů: | 1 |
| S montážní deskou: | Ano |
| ? Vhodné pro fotovoltaiku: | Ne |
| ? Způsob montáže: | Samostatně stojící rozváděč |
| Výrobní společnost : | DCK Holoubkov Bohemia a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Holoubkov 336 338 01, Holoubkov |
| E-mail : | info@dck.cz |
