Elektroměrová rozvodnice ER112/NVP7P/63/QM jednotarifní třífázová s vypínačem 63A, plast, do zdi pro ČEZ, E.ON(EGD)
Elektroměrový rozvaděč ER112 pro přímé měření do 63A s vypínačem. Provedení na zazdění.
Technické parametry:
Materiál skříně: plast
Typ: elektroměrový rozvaděč pro 1 elektroměr
Počet sazeb: 1
Jmenovitý proud: 63 A
Typ zámku: energetický ( trn 6x6 mm )
HDO: ne
Hlavní jistič: není součástí
Rozměry: 640 x 320 x 250 mm
Hmotnost: 11 kg
Stupeň krytí: IP44
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektroměrové rozvodnice do výklenku |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 11.985 kg |
| EAN: | 8596053118653 |
| Barva: | Šedá |
| Šířka (mm): | 320 mm |
| Hloubka (mm): | 25 mm |
| Výška (mm): | 640 mm |
| Materiál: | Plast |
| ? Dimenzovaný proud: | 40 A |
| ? Distribuční společnost: | ČEZ/EGD(e.on) |
| Krytí (IP): | IP44 |
| ? Počet míst pro měřící přístroje: | 1 |
| ? Počet míst pro přijímače HDO: | 0 |
| Počet polí: | 1 |
| Počet řad rozvaděčů: | 1 |
| S montážní deskou: | Ano |
| ? Vhodné pro fotovoltaiku: | Ne |
| ? Způsob montáže: | Na omítku/pod omítku/částečně zapuštěné |
| Výrobní společnost : | DCK Holoubkov Bohemia a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Holoubkov 336 338 01, Holoubkov |
| E-mail : | info@dck.cz |
