Elektroměrový pilíř ER212/NKP7P-C-FV pro fotovoltaiku dvoutarifní třífázový elektroměr pro ČEZ, EGD (E.ON)
Elektroměrový rozváděč v pilíři pro fotovoltaiku, 1x dvousazbový, 3f, 63A, ČEZ
Parametry:
Distribuční síť: ČEZ
Uspořádání rozvaděče: samostatný
Uspořádání měřící soustavy: dvoutarifní třífázový
Počet elektroměrů: 1
Druh rozvaděče: elektroměrový pro přímé měření
Pojistkový spodek: bez pojistkového spodku
Materiálové provedení: termoset
Konstrukční provedení: pilíř
Způsob připojení přívodu: P - konstrukční svorka
Průřez vodičů přívodu: 16 mm2
Způsob připojení vývodu: P - konstrukční svorka
Průřez vodičů vývodu: 16 mm2
Uzavíraní dveří: jednobodové se čtyřhranem 6x6 mm
Jmenovitý proud: 63 A
Jmenovité napětí: 230/400 V
Stupeň krytí: IP44
Jmenovitý kmitočet: 50 Hz
Výška: 1810 mm
Šířka: 640 mm
Hloubka: 220 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rozvaděče pro FVE |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 37 kg |
| EAN: | 8596053056344 |
| Šířka (mm): | 640 mm |
| Hloubka (mm): | 220 mm |
| Výška (mm): | 1810 mm |
| Materiál: | Plast |
| Krytí (IP): | 44 |
| Výrobní společnost : | DCK Holoubkov Bohemia a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Holoubkov 336 338 01, Holoubkov |
| E-mail : | info@dck.cz |
