Flexibilní LED pásek, 60LED/m, 3528, IP20, 2800 - 2900 K, bílá, 12V, balení 5m, S-typ
Flexibilní pásek s LED SMD diodami, je vhodný pro dekorativní nasvícení interiérů, náročné osvětlovací systémy, ale i pro reklamní účely. Extra tvarovatelnosti a ohebnosti je dosaženo speciálním tvarem tištěného spoje na pásku (PCB) - pásek tak lze ohýbat ve všech směrech.
Příkon - 4,8W/m
Světelný tok - 360lm/m
Barva světla - 2800 - 2900K
Napájecí napětí - 12V DC
Balení - 5m
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED pásky do běžného prostředí |
|---|---|
| Krytí (IP): | 20 |
| Barva světla-odstín: | teplá bílá |
| Délka (mm): | 5000 mm |
| Napětí (V): | 12 V |
| Příkon (W): | 4,8 W |
| Svítivost (lumen): | 360 lumen |
| Výrobní společnost : | FK technics, spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Hartigova 1883/62 130 00 Praha 3 – Žižkov |
| E-mail : | info@fkt.cz |
