Flexo šňůra gumová 3×2,5mm2, 5m, černá S03450 EMOS
Flexo šňůra gumová 3x2,5mm 5m černá
Parametry produktu
- délka: 5 m
- typ izolace: guma
- barva: černá
- vypínač: ne
- průřez vodiče: 3× 2,5 mm2
- vodič: H05RR-F
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Gumové pohyblivé přívody |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.026 kg |
| EAN: | 8595025383433 |
| Barva pláště: | Černá |
| Délka (m): | 5 m |
| Jmenovité napětí (V): | 250 V |
| Jmenovitý průřez vodiče: | 2,5 mm2 |
| Kabel kroucený: | Ne |
| Materiál pláště: | Pryž |
| Množství v balení: | 1 |
| Počet žil: | 3 |
| Přípojka 1: | Konektor s ochranným kontaktem, přímý |
| Přípojka 2: | Bez |
| Se šňůrovým vypínačem: | Ne |
| Typ kabelu: | H05RR-F |
| Výrobní společnost : | EMOS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Lipnická 2844 Přerov I – Město 750 02 Přerov |
| E-mail : | podpora@emos.cz |
