GALATEA IP44 Přepínač střídavý č.6+zásuvka 2P+PE (bílá / průhledné víčko) typ 5327-11 fama
GALATEA 5327-11 IP44 Přepínač střídavý č.6 + zásuvka 2P+PE (bílá / průhledné víčko).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Galatea IP44 spínače a zásuvky famatel |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.164 kg |
| EAN: | 5901130482696 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 130 mm |
| Hloubka (mm): | 48 mm |
| Výška (mm): | 75 mm |
| Materiál: | Plast |
| Povrchová úprava: | Bez ošetření |
| Typ materiálu: | Termoplast |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Krytí (IP): | IP44 |
| ? Způsob montáže: | Instalace na omítku |
| Barva RAL: | 9016 |
| Druh ovládání: | Kolébka/tlačítko |
| Druh upevnění: | Upevnění se šroubem |
| Jmenovitý proud (A): | 16 A |
| Jmenovité napětí (V): | 230 V |
| Ochrana proudovým chráničem: | Ne |
| Přepěťová ochrana: | Ne |
| Transparentní: | Ano |
| Výrobní společnost : | Famatel - CZ s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Nádražní 344/23 150 00 Praha 5 |
| E-mail : | info@famatel.cz |
