GALATEA IP44 Spínač sériový č.5 (bílá) typ 5332-02 famatel
GALATEA 5332-02 IP44 Spínač sériový č.5 (bílá).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Galatea IP44 spínače a zásuvky famatel |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.086 kg |
| EAN: | 5901130483983 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 65 mm |
| Hloubka (mm): | 46 mm |
| Výška (mm): | 75 mm |
| Materiál: | Plast |
| Povrchová úprava: | Bez ošetření |
| Typ materiálu: | Termoplast |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Pevnost v rázu: | IK07 |
| Krytí (IP): | IP44 |
| S montážní deskou: | Ne |
| ? Způsob montáže: | Instalace na omítku |
| Barva RAL: | 9003 |
| Druh ovládání: | Kolébka/tlačítko |
| Druh připojení: | Šroubová svorka |
| Druh upevnění: | Šroubovací upevnění |
| Druh zapojení: | Sériový spínač |
| Jmenovitý proud (A): | 10 A |
| Jmenovité napětí (V): | 230 V |
| Montáž: | Základní prvek s kompletním krytem |
| Počet ovládacích kolébek: | 2 |
| Tlačítkový spínač: | Ne |
| Výrobní společnost : | Famatel - CZ s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Nádražní 344/23 150 00 Praha 5 |
| E-mail : | info@famatel.cz |
