GALATEA IP44 Tlačítko symbol "zvonek" č.1/0 (černá) typ 5337-09 famatel
GALATEA 5337-09 IP44 Tlačítko symbol "zvonek" č.1/0 (černá)
Spínače a zásuvky ve vyšším krytí GALATEA IP44 s gumovou průchodkou (pro kabely do průměru 13,5 mm a trubky do 16 mm) jsou speciálně navrženy do prostředí se zvýšeným výskytem vlhkosti a prachu. Odolnost proti mechanickým nárazům IK07 předurčuje k venkovnímu použití, v domácnostech, sportovištích, montážních halách, garážích, dílnách apod. Kompaktní pouzdro z odolného plastu zaručuje dlouhou životnost přístrojů. Určeno pro nástěnnou montáž (na omítku/ na povrch). Splňuje požadavky norem ČSN EN 60669-1 (spínače) a IEC 60884-1 (zásuvky), pro montáž na hořlavé podklady je nutné použít nehořlavou podložku, pro rozsah teplot od -25°C do +70°C.
Technické parametry:
- Druh: Tlačítko 1/0 s vyšším krytím
- Barva: černá
- Řada: Galatea
- Napětí max: 250 V AC
- Proud max: 10A
- Připojení: šroubové
- Symbol: zvonek
- Mechanická odolnost: IK07
- Montáž: na povrch
- Stupeň krytí: IP44
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Galatea IP44 spínače a zásuvky famatel |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 5902012988664 |
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Plast |
| Typ materiálu: | Termoplast |
| Typ povrchu: | Bez ošetření |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Krytí (IP): | IP44 |
| ? Způsob montáže: | Instalace na omítku |
| Barva RAL: | 9005 |
| Druh ovládání: | Kolébka |
| Druh upevnění: | Šroubovací upevnění |
| Jmenovitý proud (A): | 10 A |
| Jmenovité napětí (V): | 230 V |
| Montáž: | Základní prvek s kompletním krytem |
| Počet ovládacích kolébek: | 1 |
| Potisk/značení: | Symbol "Zvonek" |
| Provedení: | Samostatné tlačítko |
| Textové pole/popisovací plocha: | Ne |
| Transparentní: | Ne |
| Výrobní společnost : | Famatel - CZ s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Nádražní 344/23 150 00 Praha 5 |
| E-mail : | info@famatel.cz |
