GALATEA IP44 Zásuvka 2P+PE (antracit) typ 5321-07 famatel
GALATEA 5321-07 IP44 Zásuvka 2P+PE (antracit).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Galatea IP44 spínače a zásuvky famatel |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 5902431697710 |
| Barva: | antracit |
| Šířka (mm): | 65 mm |
| Hloubka (mm): | 48 mm |
| Výška (mm): | 75 mm |
| Materiál: | Plast |
| Povrchová úprava: | Bez ošetření |
| Typ materiálu: | Termoplast |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Pevnost v rázu: | IK07 |
| Krytí (IP): | IP44 |
| ? Způsob montáže: | Instalace na omítku |
| Barva RAL: | 7016 |
| Druh připojení: | Šroubová svorka |
| Druh upevnění: | Upevnění se šroubem |
| Frekvence: | 50 Hz |
| Izolovaná montáž: | Ne |
| Jmenovitý proud (A): | 16 A |
| Jmenovité napětí (V): | 230 V |
| Kulatý ochranný uzemňovací kolík: | Ano |
| Ochrana proudovým chráničem: | Ne |
| Ochranný kontakt: | Ano |
| Počet fází: | 1 |
| Počet jednotek: | 1 |
| Provedení: | Norma ČSN |
| Přepěťová ochrana: | Ne |
| S funkcí prosmyčkování: | Ano |
| Se sklopným víkem: | Ano |
| Se zvýšenou ochranou proti dotyku: | Ano |
| Textové pole/popisovací plocha: | Ne |
| Transparentní: | Ne |
| Uzamykatelné: | Ne |
| Výrobní společnost : | Famatel - CZ s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Nádražní 344/23 150 00 Praha 5 |
| E-mail : | info@famatel.cz |
