Hák M RF PL 6x40 střešní - bobrovka K2 Systems 1000214
Pro upevnění dílů systému K2 na hliněné cihlové střechy s plochou taškovou střešní krytinou. Držák s prodlouženým otvorem pro upevnění kolejnice pomocí T-Bolt M10.
Materiál: nerezová ocel A2 (1.4301)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konstrukce a upevňovací materiál |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.7 kg |
| EAN: | 4251786200344 |
| Materiál: | Nerez |
| Povrchová úprava: | Ostatní, jiné |
| S montážní deskou: | Ano |
| Háky ze silného materiálu: | 6 mm |
| Kotvení: | Šroubovací |
| Nastavitelný: | Ne |
| Nutný průnik střechou: | Ano |
| S montážním materiálem: | Ne |
| Šířka háků: | 40 mm |
| Šířka upevňovací desky: | 40 mm |
| Určeno pro upevnění jako fasádní prvek: | Ne |
| Určeno pro upevnění jako sluneční ochrana pro střechu: | Ne |
| Určeno pro upevnění na fasády: | Ne |
| Určeno pro upevnění na ploché střechy: | Ne |
| Určeno pro upevnění na šikmé střechy: | Ano |
| Určeno pro upevnění na volné plochy: | Ne |
| Určeno pro upevnění pod střechu: | Ne |
| Výška upevňovací desky: | 6 mm |
| Výrobní společnost : | K2 Systems GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Haldenstraße 1 71272 Renningen-Malmsheim |
| E-mail : | info@k2-systems.com |
