Hlídací relé E3LM10 230 V AC
Hlídací relé výšky hladiny na vodivostním principu –
2 sondy (+1), 1P
Široký rozsah citlivosti
Funkce přičerpání i odčerpání
Zapojení se 2 sondami i s 1 sondou
Nastavitelné zpoždění sepnutí i rozepnutí kontaktů
Zapojení sondy až do 1000 m
1 přepínací kontakt
TECHNICKÉ INFO
citlivost 250 Ω – 100 kΩ
napájení sondy napětím 12 V AC
max. proud sondy 7 mA
zpoždění sepnutí i rozepnutí 0,5 – 10 s
optická indikace
galvanicky oddělené napájecí napětí 230 V AC
modulové provedení na lištu DIN
Doplňkové parametry
| Kategorie: | TELLE Haase |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.23 kg |
| EAN: | 9008662005099 |
| Šířka (mm): | 35 mm |
| Hloubka (mm): | 65 mm |
| Výška (mm): | 87 mm |
| Typ el. připojení: | Šroubové připojení |
| Druh napětí pro ovládání: | AC |
| Jmenovité řídicí napájecí napětí Us AC 50 Hz: | 230 - 230 V |
| Jmenovité řídicí napájecí napětí Us AC 60 Hz: | 230 - 230 V |
| Počet přepínacích kontaktů: | 1 |
| Max. přípustná doba zpoždění odtahu: | 10 s |
| Min. nastavitelná doba zpoždění odtahu: | 0,5 s |
| S odnímatelnými svorkami: | Ne |
| Fyzikální princip měření: | Vodivé |
| Max. přípustná doba zpoždění přítahu: | 10 s |
| Min. nastavitelná doba zpoždění přítahu: | 0,5 s |
| Nastavitelná citlivost odezvy: | Ano |
| Počet elektrodových vstupů: | 3 |
| Výrobní společnost : | TELE Haase Steuergeräte GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Vorarlberger Allee 38 (Zufahrt von: Slamastraße 37) 1230 Wien Österreich |
| E-mail : | info@tele-haase.at |
