Instalační stykač 2x20A VS220-20 2NO 230V Elko EP 209970700012
Instalační stykač VS220-20 230V AC/DC Elko EP
Instalační stykač VS220-20 230V AC/DC Elko EP
Slouží pro spínání elektrických obvodů, zejména odporových zátěží a třífázových asynchronních motorů.
Počet kontaktů VS220: 2
Upevnění na DIN lištu nebo na panel.
Technické parametry
- Max. zatížitelnost: 20 A
- Počet pólů: 2
- Konfigurace kontaktů NO/NC: 20, 11, 02
- Napájecí napětí cívky (frekvence): AC/DC 24 V, 48 V, 110 V, 230 V (AC 50/60 Hz)
- Rozměry: 17.5 x 85 x 60 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stykače modulové |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595188121392 |
| Dimenzované ovládací napětí: | 230V |
| Druh ovládacího napětí: | AC |
| Jmenovitý proud (A): | 20 A |
| Jmenovité napětí (V): | 230V |
| Páčka pro ruční spínaní: | Ne |
| Počet modulů: | 1 |
| Počet pólů (celkem): | 2 |
| Počet rozpínacích kontaktů: | 0 |
| Počet spínacích kontaktů: | 2 |
| Použití: | spínání domácích spotřebičů |
| Výrobní společnost : | ELKO EP s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Palackého 493, 769 01 Holešov, Všetuly |
| E-mail : | podpora@elkoep.cz |
