Instalační stykač 4x25A VS425-40 4NO 230V AC/DC Elko EP 209970700029
Instalační stykač 4x25A VS425-40 230V AC/DC Elko EP
Instalační stykač 4x25A VS425-40 230V AC/DC Elko EP
Slouží pro spínání elektrických obvodů, zejména odporových zátěží a třífázových asynchronních motorů.
počet kontaktů VS120: 1
počet kontaktů VS220: 2
počet kontaktů VS420, VS425, VS440, VS463: 4
Vyrábí se s konfiguracemi spínacích a rozpínacích kontaktů:
VS120: 10, 01
VS220: 20, 11, 02
VS420: 40, 31
VS425: 40, 31, 22, 04, 13
VS440: 40, 31, 22, 04
VS463: 40, 31, 22
Krytí IP 20 - ke stykačům jsou na objednání dodávány krytky zajišťující krytí IP 40 všech svorek stykače
Upevnění na DIN lištu nebo na panel.
Technické parametry
- Jmenovité izolační napětí (Ui): 440 V
- Jmenovitý tepelný proud lth (v AC): 25 A
- Ovládací napětí cívky: AC/DC 24 V, 48V, 110 V, 230 V
- Trvalý příkon cívky +/- 10 %: 2.6 VA/2.6 W (3.8 VA/3.8 W pro 04 - verze kontaktů)
- Pracovní teplota: -5 ... +55 °C
- Hmotnost: 213 g
- Rozměry: 35 x 85 x 60 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stykače modulové |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595188121651 |
| Dimenzované ovládací napětí: | 230V |
| Druh ovládacího napětí: | AC/DC |
| Jmenovitý proud (A): | 25 A |
| Jmenovité napětí (V): | 230V |
| Páčka pro ruční spínaní: | Ne |
| Počet modulů: | 2 |
| Počet pólů (celkem): | 4 |
| Počet rozpínacích kontaktů: | 0 |
| Počet spínacích kontaktů: | 4 |
| Použití: | spínání domácích spotřebičů |
| Výrobní společnost : | ELKO EP s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Palackého 493, 769 01 Holešov, Všetuly |
| E-mail : | podpora@elkoep.cz |
