Instalační stykač 4x25A VS425-40 4NO 24V AC/DC Elko EP 209970700033
Stykače řady VS jsou určeny k pomocnému a výkonovému spínání motorů, strojů, čerpadel nebo svítidel.
POPIS
VS425 se používá pro spínání elektrických obvodů, zejména odporových zátěží a třífázových asynchronních motorů.
Spíná větší zátěže, zvláště pak v jiných kategoriích, jako AC-1.
V krytí IP20, na objednání dodávány krytky zajišťující krytí IP40 všech svorek stykače.
TECHNICKÉ PARAMETRY
Univerzální napájecí napětí AC/DC 12 - 240 V nebo AC 230 V.
Vyrábí se s konfiguracemi spínacích a rozpínacích kontaktů 40, 31, 22, 04.
Počet kontaktů: 4.
V provedení 2-MODUL, upevnění na DIN lištu nebo na panel.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stykače modulové |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595188129480 |
| Dimenzované ovládací napětí: | 24V |
| Druh ovládacího napětí: | AC/DC |
| Jmenovitý proud (A): | 25 A |
| Jmenovité napětí (V): | 48V |
| Páčka pro ruční spínaní: | Ne |
| Počet modulů: | 2 |
| Počet pólů (celkem): | 4 |
| Počet rozpínacích kontaktů: | 0 |
| Počet spínacích kontaktů: | 4 |
| Použití: | spínání domácích spotřebičů |
| Výrobní společnost : | ELKO EP s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Palackého 493, 769 01 Holešov, Všetuly |
| E-mail : | podpora@elkoep.cz |
