IZV 3253 Zásuvka vestavná pod omítku 32A 5pólová 400V IP44, SEZ
Zásuvka vestavná pod odmítku 32A 5P 400V IP44, SEZ-DK IZV 3253 (10006842.00)
proud: 32A
napětí: 400V
krytí: IP44
počet pólů: 5
natočení zemnění: 6h
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zásuvky designové 16-32A/380V |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.34 kg |
| EAN: | 8585007368428 |
| Barva: | Šedá |
| Hodinový úhel: | 6 h |
| Identifikační barva: | Červená |
| Konstrukce: | Zásuvka pod omítku včetně krabice pod omítku |
| Napájecí zdroj: | CEE 32 A |
| Napětí dle EN 60309-2: | 400 V (50+60 Hz) červená |
| ? Počet pólů: | 5 |
| Velikost proudu IEC: | 32 A |
| Vybavení: | Kryt zavřený |
| Výrobní společnost : | SEZ-CZ s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Jihlavská 2512/34 591 01 Žďár nad Sázavou |
| E-mail : | sez@sez-cz.cz |
