Instalační jistič Ex9BN 1P B4 6kA Noark
- jmenovité napětí: 230V
- vypínací schopnost: 6kA
- vypínací charakteristika: B
- montáž na přístrojovou desku: ANO
- stupeň krytí: IP20
- signalizace zapnuto/vypnuto: ANO
Technické parametry:
- jmenovitý proud: 4A
- charakteristika: B - jištění světelných a zásuvkových obvodů s nízkými proudovými rázy
- zkratová odolnost: 6kA
- počet modulů: 1
- počet pólů: 1
- montážní hloubka: 72mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 1-pólové jističe domovní |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 8592765000040 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Druh napětí: | AC |
| Frekvence: | 60 Hz |
| Jmenovitý proud (A): | 4 A |
| Jmenovité napětí (V): | 230 V |
| Kategorie přepětí: | 3 |
| Montážní hloubka (mm): | 72 |
| Možnost vybavení doplňkovými zařízeními: | Ano |
| Počet jištěných pólů: | 1 |
| Počet pólů (celkem): | 1 |
| Společně spínaný neutrální vodič: | ne |
| Stupeň znečištění: | 2 |
| Šířka v počtech modulů: | 1 |
| Třída omezení energie: | 3 |
| Vhodné pro instalaci pod omítku: | Ano |
| ? Vypínací charakteristika: | B |
| Zkratová schopnost při 230V Icn EN 60898: | 6 kA |
| Zkratová schopnost při 400V Icn EN 60898: | 6 kA |
| Výrobní společnost : | NOARK Electric Europe s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Harfa Office Park Českomoravská 2420/15a 190 00 Praha 9 |
| E-mail : | technicalsupport@noark-electric.com |
