Jistič 100A, AZ-3-B100 3pólový (20kA) Eaton 174513
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jističe 80A - 160A |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.718 kg |
| EAN: | 4015081709694 |
| Jmenovitý proud (A): | 100 A |
| Jmenovité napětí (V): | 400 V |
| ? Vypínací charakteristika: | B |
| Výrobní společnost : | Eaton Elektrotechnika s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Komárovská 2406/57 Praha 193 00 |
| E-mail : | podporaCZ@Eaton.com |
