Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 1-pólové jističe domovní a průmyslové |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.105 kg |
| EAN: | 3838895951919 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Druh napětí: | AC |
| Frekvence: | 60 Hz |
| Jmenovitý proud (A): | 25 A |
| Jmenovité napětí (V): | 240 V |
| Počet jištěných pólů: | 1 |
| Počet pólů (celkem): | 1 |
| Vhodné pro instalaci pod omítku: | Ano |
| ? Vypínací charakteristika: | C |
| Zkratová schopnost při 230V Icn EN 60898: | 10 kA |
| Zkratová schopnost při 400V Icn EN 60898: | 10 kA |
| Výrobní společnost : | ETI Elektroelement s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | P3 Logistics Parks, Budova F Paceřická 2773/1 19300 Praha - Horní Počernice |
| E-mail : | info@etielektroelement.cz |
