Instalační jističe Ex9BH jsou vhodné pro domovní i průmyslové aplikace. Jističe lze kombinovat s širokou nabídkou příslušenství včetně pomocných a signalizačních kontaktů, vypínacích spouští, podpěťových a nadpěťových spouští či chráničového modulu. Lze vytvářet rozličné kombinace příslušenství. Ty jsou limitovány pouze celkovým počtem, nikoliv druhem příslušenství - všechny komponenty jsou vzájemně kombinovatelné. Je možno použít až tří jednotek pomocných nebo signalizačních kontaktů a současně až dvou jednotek spouští.
Technické parametry:
- Nominální jmenovitý proud: 50 A
- Vypínací charakteristika: B
- Zkratová vypínací schopnost: 10 kA
- Počet pólů: 3 P
- Počet modulů: 3
- Provozní napětí: 220 až 440 V AC
- Typ připojení: se šrouby
- Provozní teplota: -30 až +70 °C
- Výška: 89 mm
- Šířka: 54 mm
- Hloubka: 77 mm
- Stupeň krytí: IP20
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 3-pólové jističe domovní a průmyslové 10kA |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.36 kg |
| EAN: | 8592765003294 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Druh napětí: | AC |
| Frekvence: | 60 Hz |
| Jmenovitý proud (A): | 50 A |
| Jmenovité napětí (V): | 400 V |
| Kategorie přepětí: | 3 |
| Montážní hloubka (mm): | 74 |
| Možnost vybavení doplňkovými zařízeními: | Ano |
| Počet jištěných pólů: | 3 |
| Počet pólů (celkem): | 3 |
| Společně spínaný neutrální vodič: | ne |
| Stupeň znečištění: | 2 |
| Šířka v počtech modulů: | 3 |
| Třída omezení energie: | 3 |
| Vhodné pro instalaci pod omítku: | Ano |
| ? Vypínací charakteristika: | B |
| Zkratová schopnost při 230V Icn EN 60898: | 10 kA |
| Zkratová schopnost při 400V Icn EN 60898: | 10 kA |
| Výrobní společnost : | NOARK Electric Europe s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Harfa Office Park Českomoravská 2420/15a 190 00 Praha 9 |
| E-mail : | technicalsupport@noark-electric.com |
