Kabel koaxiální CB 130 univerzální bílý s pěnovým dielektrikem 75 Ohm metráž EMOS S5381
koaxiální kabel CB130 - kabel s pěnovým dielektrikem, vnější průměr 6,8 mm, účastnické přívody kabelových rozvodů, ekonomická varianta kabelu CB 100F
technická specifikace :
kabel s pěnovým dielektrikem
vnější průměr 6,8 mm
účastnické přívody kabelových rozvodů
ekonomická varianta kabelu CB 100F
výrobní balení : 100 m, cívka
elektrické vlastnosti při 20 °C :
Impedance [ohm] 75 ± 3
Skutečná kapacita [pF/m] : 55
Činitel zkrácení : 0,84
Útlum [dB/100 m] / pro měrný kmitočet [MHz]:
10 MHz / 2,32
100 MHz / 7,4
450 MHz / 15,5
650 MHz / 18,2
860 MHz / 20,8
1000 MHz / 22,5
2000 MHz / 34,0
konstrukční parametry :
vnitřní vodič průměr/materiál : 1,02 Fe+Cu
dielektikum průměr/typ : 4,8 FPE
stínění-I folie : 1 x AL/Pes
stínění-vodiče : Al 32 x 0,12
stínění-pokrytí (%) : 28
stínění-II folie : -
vnější plášť-průměr(mm) : 6,8
vnější plášť-materiál : PVC
vnější plášť-barva : bílá
objednávat můžete množství v jednotkách metrů jaké potřebujete
technická specifikace :
kabel s pěnovým dielektrikem
vnější průměr 6,8 mm
účastnické přívody kabelových rozvodů
ekonomická varianta kabelu CB 100F
výrobní balení : 100 m, cívka
elektrické vlastnosti při 20 °C :
Impedance [ohm] 75 ± 3
Skutečná kapacita [pF/m] : 55
Činitel zkrácení : 0,84
Útlum [dB/100 m] / pro měrný kmitočet [MHz]:
10 MHz / 2,32
100 MHz / 7,4
450 MHz / 15,5
650 MHz / 18,2
860 MHz / 20,8
1000 MHz / 22,5
2000 MHz / 34,0
konstrukční parametry :
vnitřní vodič průměr/materiál : 1,02 Fe+Cu
dielektikum průměr/typ : 4,8 FPE
stínění-I folie : 1 x AL/Pes
stínění-vodiče : Al 32 x 0,12
stínění-pokrytí (%) : 28
stínění-II folie : -
vnější plášť-průměr(mm) : 6,8
vnější plášť-materiál : PVC
vnější plášť-barva : bílá
objednávat můžete množství v jednotkách metrů jaké potřebujete
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kabely koaxiální |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8595025311757 |
| Barva pláště: | Bílá |
| Dielektrikum: | Buněčný PE |
| Materiál pláště: | PVC |
| Průměr vnějšího vodiče: | 32 mm |
| Průměr vnitřního vodiče: | 1,02 mm |
| Příp. vnější teplota kabelu, pevně uloženého: | -20 - 75 °C |
| Příp. vnější teplota kabelu, v pohybu: | 5 - 60 °C |
| Třída vnitřního vodiče: | Tř. 1 = jednodrátový |
| Tvar vnějšího vodiče: | Fólie + opletení |
| Vlnový odpor: | 75 Ohm |
| Vnější průměr cca: | 6,8 mm |
| Výztuž: | Ne |
| Výrobní společnost : | EMOS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Lipnická 2844 Přerov I – Město 750 02 Přerov |
| E-mail : | podpora@emos.cz |
