Kabel koaxiální CB 500 s pěnovým dielektrikem a dvojitým stíněním (balení 100m)
koaxiální kabel CB500 - kabel s pěnovým dielektrikem a dvojitým stíněním, vnější průměr 5,0 mm, účastnické přívody kabelových rozvodů, sekundární rozvody KTV
technická specifikace :
kabel s pěnovým dielektrikem a dvojitým stíněním
vnější průměr 5,0 mm
účastnické přívody kabelových rozvodů
sekundární rozvody KTV
výrobní balení : 100 m, cívka
elektrické vlastnosti při 20 °C :
Impedance [ohm] 75 ± 3
Skutečná kapacita [pF/m] : 53
Činitel zkrácení : 0,85
Útlum [dB/100 m] / pro měrný kmitočet [MHz]:
10 MHz / 4,5
100 MHz / 10,5
450 MHz / 20,2
650 MHz / 24,1
860 MHz / 28,0
1000 MHz / 29,1
2000 MHz / -
konstrukční parametry :
vnitřní vodič průměr/materiál : 0,75 Cu
dielektikum průměr/typ : 3,2 FPE
stínění-I folie : 1 x AL/Pes
stínění-vodiče : CuSn 48 x 0,10
stínění-pokrytí (%) : 47
stínění-II folie : Al/Pes spirála
vnější plášť-průměr(mm) : 5,0
vnější plášť-materiál : PVC
vnější plášť-barva : bílá
objednávat můžete množství v jednotkách metrů jaké potřebujete
technická specifikace :
kabel s pěnovým dielektrikem a dvojitým stíněním
vnější průměr 5,0 mm
účastnické přívody kabelových rozvodů
sekundární rozvody KTV
výrobní balení : 100 m, cívka
elektrické vlastnosti při 20 °C :
Impedance [ohm] 75 ± 3
Skutečná kapacita [pF/m] : 53
Činitel zkrácení : 0,85
Útlum [dB/100 m] / pro měrný kmitočet [MHz]:
10 MHz / 4,5
100 MHz / 10,5
450 MHz / 20,2
650 MHz / 24,1
860 MHz / 28,0
1000 MHz / 29,1
2000 MHz / -
konstrukční parametry :
vnitřní vodič průměr/materiál : 0,75 Cu
dielektikum průměr/typ : 3,2 FPE
stínění-I folie : 1 x AL/Pes
stínění-vodiče : CuSn 48 x 0,10
stínění-pokrytí (%) : 47
stínění-II folie : Al/Pes spirála
vnější plášť-průměr(mm) : 5,0
vnější plášť-materiál : PVC
vnější plášť-barva : bílá
objednávat můžete množství v jednotkách metrů jaké potřebujete
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kabely koaxiální |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8595025304872 |
| Barva pláště: | Bílá |
| Dielektrikum: | Buněčný PE |
| Materiál pláště: | PVC |
| Průměr vnějšího vodiče: | 48 mm |
| Průměr vnitřního vodiče: | 0,75 mm |
| Příp. vnější teplota kabelu, pevně uloženého: | -20 - 75 °C |
| Příp. vnější teplota kabelu, v pohybu: | 5 - 60 °C |
| Třída vnitřního vodiče: | Tř. 1 = jednodrátový |
| Tvar vnějšího vodiče: | Fólie + opletení |
| Vlnový odpor: | 75 Ohm |
| Vnější průměr cca: | 6,8 mm |
| Výztuž: | Ne |
| Výrobní společnost : | EMOS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Lipnická 2844 Přerov I – Město 750 02 Přerov |
| E-mail : | podpora@emos.cz |
