Kabelová průchodka montážní otvor 29mm trubka 25mm IP55 GW50430 Gewiss
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Průchodky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| EAN: | 8011564014367 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Plast |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Krytí (IP): | IP55 |
| Kvalita materiálu: | PVC |
| Množství v balení: | 100 |
| Odlehčení tahu: | Ne |
| Plynotěsné: | Ne |
| Povrchová ochrana: | Bez ošetření |
| Požární odolnost: | Ne |
| Pro podélný otvor: | Ne |
| Pro průměr kabelu: | 16 - 25 mm |
| Provedení: | Zavřené |
| Průměr otvoru: | 29 mm |
| Smršťovací technika: | Ne |
| Úhlové provedení: | Ne |
| Vodotěsné: | Ne |
| Výrobní společnost : | Elektro-System-Technik S.R.O. |
|---|---|
| Adresa : | Pod Pekárnami 338/12 Praha 9-Vysočany 190 00 |
| E-mail : | obchod@est-praha.cz |
