Kabelový žlab MERKUR 2 rozměr 50/50mm ZZ žárově zinkováno drátěný ARK-221110 Arkys
kabelový drátěný žlab MERKUR 2
technické parametry :
rozměr : šířka x výška - 50 x 50 mm
povrchová úprava : žárový zinek
výrobní délka : 2 metry
odolnost proti požáru : ano
- určený pro montáž kabelových tras silnoproudých světelných a motorických rozvodů, slaboproudých rozvodů, rozvodů měření a regulace a rozvodů jiných médií
- kabelový drátěný žlab MERKUR 2 je vyroben z ocelového drátu s následnou povrchovou úpravou
- je vhodný pro použití ve vnitřních i venkovních prostorách, pro chemický i potravinářský průmysl (je třeba pro jednotlivé aplikce vybrat příslušnou povrchovou úpravu)
- snadná a rychlá montáž
- logistická nenáročnost
- jednoduché odbočování kabelů
- vysoká nosnost
- šetrné pro uložení
- vysoká proudová zatižitelnost
- minimální nároky na údržbu
- odolnost proti požáru
- vzájemná kompatibilita
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kabelové žlaby MERKUR žárový zinek |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.625 kg |
| EAN: | 8592648211105 |
| Šířka (mm): | 50 mm |
| Výška (mm): | 50 mm |
| Materiál: | Ocel |
| Délka (mm): | 2000 mm |
| Integrovaná přepážka: | Bez |
| Konektor bezšroubový: | Ne |
| Povrchová ochrana: | Žárově pozinkováno |
| Provedení: | Bez spojky |
| Provedení s velkým rozpětím: | Ne |
| Průměr drátu: | 4 mm |
| Tvar profilu: | Tvar U |
| Užitečný průřez: | 1320 mm2 |
| Výrobní společnost : | ARKYS, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Tuřanka 115a, Brno 627 00 |
| E-mail : | info@arkys.cz |
