Chytrá interiérová kamera otočná Greenlux GXSH001
určena k monitorování a zabezpečení vnitřních prostorů domu
rozlišení 1920 x 1080 px (2 MP)
typ snímače - CMOS
komprese videa - H.264
zorný úhel 90° (360° za pomocí otáčení)
možnost otáčení prostřednictvím aplikace o 170° v horizontálním a 30° ve vertikálním směru
vestavěný reproduktor a mikrofon (možnost obousměrné komunikace)
infračervené noční vidění s dosvitem 15m (automatické zapnutí po setmění)
napájení pomocí síťového adaptéru (součást balení)
slot pro MicroSD kartu o velikosti max. 128GB
možnost datového přenosu přes Network port RJ-45 LAN (nepodporuje PoE)
vzdálené ovládání prostřednictvím smartphonu, tabletu a podobně
připojení přes stávající WiFi síť s možností vzdáleného ovládání prostřednictvím mobilních dat
kompatibilní se standardem IEEE 802.11 b/g/n (2,4GHz)
ovládání kamery přes aplikaci Tuya nebo Smart Life
aplikace spolupracují se systémy Android a iOS
montáž položením na nábytek, připevněním na stěnu nebo strop
další funkce aplikace:
- zasílání notifikací a fotografií v případě detekce pohybu
- trasování pohyblivých osob
- tvorba a ukládání fotografií, videozáznamů
- nahrávání podle časového plánu
- udělení oprávnění dalším osobám
- přiřazení kamer pro danou místnost
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kamery |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.24 kg |
| EAN: | 8592660131498 |
| Výška (mm): | 102 mm |
| Průměr (mm): | 110 mm |
| Výrobní společnost : | Greenlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Zbytkách 41 739 01 Staré Město u Frýdku-Místku |
| E-mail : | greenlux@greenlux.cz |
