Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektroinstalační kanály (elegant) |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.7 kg |
| EAN: | 8595057690455 |
| Barva: | Zářivě bílá |
| Šířka (mm): | 80 mm |
| Hloubka (mm): | 40 mm |
| Materiál: | Plast |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Barva RAL: | 9003 |
| Délka (mm): | 2000 mm |
| Druh montáže horních dílů: | Přesahující |
| Konstrukce pravoúhlá: | Ano |
| Kvalita materiálu: | PVC |
| Minimální množství: | 2 |
| Množství v balení: | 10 |
| Montážní otvory do dna: | Ano |
| Ochranná fólie: | Ano |
| Počet krytů: | 1 |
| Počet zásuvných dělicích příček: | 1 |
| Provedení zadní stěna (vnitřní strana): | Děrované |
| S kanálovou spojkou: | Ne |
| S upevňovací sponou kabelu: | Ne |
| Symetrické: | Ano |
| Šířka víka: | 80 mm |
| Typ balení: | prodej na kusy |
| Užitečný průřez: | 2430 mm2 |
| Víka jsou součástí dodávky: | Ano |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
