Ohebný vodičový kanál RK-OVK40_LB Kopos
Technické údaje
- Průměr: 40 mm
- Délka: 500 mm
- Montáž: pomocí oboustranné lepicí pásky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rozvaděčové kanály-drátovací |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8595057623835 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Plast |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Provozní teplota: | -5 - 60 °C |
| Délka (mm): | 500 mm |
| Jmenovitý průměr: | 40 mm |
| Kvalita materiálu: | Polypropylen |
| Množství v balení: | 24 |
| Odolné proti UV záření: | Ne |
| Provedení: | Spirálová hadice |
| Průměr (mm): | 40 mm |
| Šířka spirály: | 40 mm |
| Transparentní: | Ne |
| Vlastnosti protipožární ochrany: | odpovídá UL94 V0 |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
