parapetní kanál dutý
Technické údaje:
Druh: kanál parapetní dutý
Barva: RAL 9003 (bílá)
Materiál: tvrdý samozhášivý polyvinylchlorid (PVC)
Odolnost proti nárazu: 1 J
Teplotní odolnost: -5 – 60 °C
Délka: 2 m
Šířka: 90 mm
Výška: 55 mm
Vnitřní plocha: 3800 mm2
Použití:
Možno použít na veškeré podklady do stupně hořlavosti A až C3, jsou odolné proti agresivnímu a chemickému prostředí.
Popis:
Parapetní kanál je určen k instalaci modulárních přístrojů 45 x 45 nebo 22,5 x 45 mm. Pro oddělení obvodu je možné využít příčku PEKE 60. Při nutnosti stínění obvodů datového charakteru se použije příčka PKS 70/60 poskytující při nízké hmotnosti a jednoduché instalaci obdobné vlastnosti jako kovová příčka.
Odpovídá normám:
ČSN 37 0100, ČSN 37 0001, IEC 1084-1, ČSN EN 50 085-1
Technické údaje:
Druh: kanál parapetní dutý
Barva: RAL 9003 (bílá)
Materiál: tvrdý samozhášivý polyvinylchlorid (PVC)
Odolnost proti nárazu: 1 J
Teplotní odolnost: -5 – 60 °C
Délka: 2 m
Šířka: 90 mm
Výška: 55 mm
Vnitřní plocha: 3800 mm2
Použití:
Možno použít na veškeré podklady do stupně hořlavosti A až C3, jsou odolné proti agresivnímu a chemickému prostředí.
Popis:
Parapetní kanál je určen k instalaci modulárních přístrojů 45 x 45 nebo 22,5 x 45 mm. Pro oddělení obvodu je možné využít příčku PEKE 60. Při nutnosti stínění obvodů datového charakteru se použije příčka PKS 70/60 poskytující při nízké hmotnosti a jednoduché instalaci obdobné vlastnosti jako kovová příčka.
Odpovídá normám:
ČSN 37 0100, ČSN 37 0001, IEC 1084-1, ČSN EN 50 085-1
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Parapetní kanály |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.885 kg |
| EAN: | 8595057688056 |
| Barva: | Zářivě bílá |
| Šířka (mm): | 90 mm |
| Hloubka (mm): | 55 mm |
| Materiál: | Plast |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Barva RAL: | 9003 |
| Délka (mm): | 2000 mm |
| Druh montáže horních dílů: | Vnitřní |
| Konstrukce pravoúhlá: | Ano |
| Kvalita materiálu: | PVC |
| Množství v balení: | 12 |
| Montážní otvory do dna: | Ano |
| Ochranná fólie: | Ne |
| Počet krytů: | 1 |
| Počet zásuvných dělicích příček: | 1 |
| Provedení zadní stěna (vnitřní strana): | Děrované |
| S kanálovou spojkou: | Ne |
| S upevňovací sponou kabelu: | Ne |
| Symetrické: | Ne |
| Šířka víka: | 45 mm |
| Užitečný průřez: | 3800 mm2 |
| Víka jsou součástí dodávky: | Ano |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
