Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rozvaděčové kanály-drátovací |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.69 kg |
| EAN: | 8595057623255 |
| Barva: | Šedá |
| Šířka (mm): | 60 mm |
| Výška (mm): | 80 mm |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Délka (mm): | 2000 mm |
| Druh upevnění: | Perforace dna |
| Množství v balení: | 36 |
| Pružné: | Ne |
| S víkem: | Ano |
| Samozhášecí: | Ano |
| Šířka drážky: | 4,5 mm |
| Typ boční stěny: | Drážkované |
| Užitečný průřez: | 4256 mm2 |
| Vzdálenost otvorů: | 5,5 mm |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
