Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.632 kg |
| EAN: | 8595057614840 |
| Šířka (mm): | 40 mm |
| Materiál: | Ocel |
| Délka (mm): | 2000 mm |
| Minimální množství: | 2 |
| Množství v balení: | 12 |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
