Kódový zámek s číselnou klávesnicí, 2 výstupy, 1 modul 1148/46
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tlačítkové panely 1148 Urmet |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.27 kg |
| EAN: | 8021156051489 |
| Barva: | Stříbrná |
| Šířka (mm): | 90 mm |
| Hloubka (mm): | 42 mm |
| Výška (mm): | 90 mm |
| Funkce: | Kontrola přístupu |
| Instalační technika: | Nezávisle na systému |
| Výrobní společnost : | URMET s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Větrná 102 41742 Krupka Nové Modlany |
| E-mail : | info@urmet.cz |
