Kompletní rozvodnice DC na povrch IP65 pro FVE, RFVE-DC1-1-T12 1 string, ETI 001105400
Spojovací skříň RFVE-DC1-1-T12 pro jeden string, třída ochrany I+II, rozvodnice na omítku 8 modulů, IP 65, výplň: 1x svodič přepětí T12 PV 1100/6,25 Y; 1x pojistkový odpojovač DC 2p; 2x pojistka 10x38 gPV16A/1000V.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osazené |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.4 kg |
| EAN: | 3838895948049 |
| Šířka (mm): | 202 mm |
| Hloubka (mm): | 120 mm |
| Výška (mm): | 201 mm |
| Materiál: | Plast |
| Krytí (IP): | 65 |
| Výrobní společnost : | ETI Elektroelement s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | P3 Logistics Parks, Budova F Paceřická 2773/1 19300 Praha - Horní Počernice |
| E-mail : | info@etielektroelement.cz |
