Kompletní rozvodnice DC na povrch IP65 pro FVE, RFVE-DC2-2-T12 2 stringy, ETI 001105402
Spojovací skříň RFVE-DC2-2-T12 pro dva stringy ETI 001105402
Parametry:
- třída ochrany I+II
- rozvodnice na omítku 12-modulů
- krytí IP 65
- výplň: 2x svodič přepětí T12 PV 1100/6,25 Y; 2x pojistkový odpojovač DC 2p; 4x pojistka 10x38 gPV16A/1000V
- Rozměry (š x v x h): 319x259x144 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osazené |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.6 kg |
| EAN: | 3838895948063 |
| Šířka (mm): | 319 mm |
| Hloubka (mm): | 144 mm |
| Výška (mm): | 256 mm |
| Materiál: | Plast |
| Krytí (IP): | 65 |
| Výrobní společnost : | ETI Elektroelement s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | P3 Logistics Parks, Budova F Paceřická 2773/1 19300 Praha - Horní Počernice |
| E-mail : | info@etielektroelement.cz |
