Kompletní rozvodnice DC na povrch IP65 pro FVE, RFVE-DC2-2-T2 2 stringy, ETI 001105403
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osazené |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.6 kg |
| EAN: | 3838895948070 |
| Šířka (mm): | 319 mm |
| Hloubka (mm): | 144 mm |
| Výška (mm): | 256 mm |
| Materiál: | Plast |
| Krytí (IP): | 65 |
| Výrobní společnost : | ETI Elektroelement s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | P3 Logistics Parks, Budova F Paceřická 2773/1 19300 Praha - Horní Počernice |
| E-mail : | info@etielektroelement.cz |
