Koncovka pro trubky
Technické údaje:
Druh: koncovka
Barva: oranžová
Materiál: polyetylen (PE) bezhalogenový, není samožhášlivý
Krátkodobá teplotní odolnost: 90 °C
Teplota okolí: T -30 – 70 °C
Testováno žhavou smyčkou o teplotě: 650 °C
Použití:
Vyhovuje pro montáž na hmoty stupně hořlavosti A.
Popis:
Koncovka pro trubky dimenze 20.
Poznámka:
Používá se společně s vývodkou BV 1620.
Technické údaje:
Druh: koncovka
Barva: oranžová
Materiál: polyetylen (PE) bezhalogenový, není samožhášlivý
Krátkodobá teplotní odolnost: 90 °C
Teplota okolí: T -30 – 70 °C
Testováno žhavou smyčkou o teplotě: 650 °C
Použití:
Vyhovuje pro montáž na hmoty stupně hořlavosti A.
Popis:
Koncovka pro trubky dimenze 20.
Poznámka:
Používá se společně s vývodkou BV 1620.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krabice do betonu |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.005 kg |
| EAN: | 8595057621718 |
| Barva: | Oranžová |
| Materiál: | Plast |
| Bezhalogenové: | Ano |
| Celková délka: | 38 mm |
| Kvalita materiálu: | PE |
| Množství v balení: | 40 |
| Otvor pro zavedení kabelu: | Kulaté |
| Počet kabelů: | 1 - 1 |
| Pro průměr kabelu: | 20 - 20 mm |
| Provedení: | Otevřené |
| Smršťovací technika: | Ne |
| Teplota použití: | -5 - 60 °C |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
