Křížový konektor pro K2 SingleRail 36 & 50 a K2 CrossRail 36 & 48.
Včetně matic a šroubů.
Materiál: hliník EN AW-6063 T66, nerezová ocel A2
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konstrukce a upevňovací materiál |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.067 kg |
| EAN: | 4251786213047 |
| Šířka (mm): | 42 mm |
| Hloubka (mm): | 45 mm |
| Výška (mm): | 27 mm |
| Materiál: | hliník |
| Povrchová úprava: | Bez povrchové úpravy |
| Provedení: | Křížová spojka |
| S montážním materiálem: | Ano |
| Výrobní společnost : | K2 Systems GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Haldenstraße 1 71272 Renningen-Malmsheim |
| E-mail : | info@k2-systems.com |
