Konektor Dome 6.10 kolejnicový - sada K2 Systems 2004123
Sada kolejnicových konektorů jako spojovací prvek mezi dvěma základními sadami K2 Dome 6. Včetně příslušenství a vyrovnání potenciálů.
Parametry:
- Délka: 195,00 mm
- Materiál: hliník, nerezová ocel
- Hmotnost: 0,21kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konstrukce a upevňovací materiál |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.21 kg |
| EAN: | 4251786201518 |
| Šířka (mm): | 32 mm |
| Hloubka (mm): | 195 mm |
| Výška (mm): | 21 mm |
| Materiál: | hliník |
| Povrchová úprava: | Bez povrchové úpravy |
| Provedení: | Spojka profilů |
| S montážním materiálem: | Ano |
| Výrobní společnost : | K2 Systems GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Haldenstraße 1 71272 Renningen-Malmsheim |
| E-mail : | info@k2-systems.com |
