Konektor M RC SingleRail 36 kolejnic K2 Systems 2001976
K2 SingleRail 36 Connector Set je spojovací provek pro spojení dvou montážních profilů K2, typ "SingleRail 36".
Sada obsahuje:
- 1ks SingleRail konektor 36, hliník EN AW-6063 T66
- 4ks T-šrouby M8x20 Nerezová ocel
- 4ks pojistná matice M8, Nerezová ocel
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konstrukce a upevňovací materiál |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.38 kg |
| EAN: | 4251786207121 |
| Šířka (mm): | 250 mm |
| Hloubka (mm): | 48,6 mm |
| Výška (mm): | 38 mm |
| Materiál: | hliník |
| Povrchová úprava: | Bez povrchové úpravy |
| Provedení: | Spojka profilů |
| S montážním materiálem: | Ano |
| Výrobní společnost : | K2 Systems GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Haldenstraße 1 71272 Renningen-Malmsheim |
| E-mail : | info@k2-systems.com |
