Konektor M RC SR/P SpeedRail kolejnic K2 Systems 1006039
Sada kolejnicových konektorů jako spojovací prvek mezi dvěma K2 SpeedRail 22 nebo FlatRail. Pro montáž na plochou střechu. Se 2 vyvrtanými otvory pro flexibilní montáž.
Sada se skládá z:
- 1ks plochý konektor (1005451), hliník EN AW-6063 T66
- 2ks šrouby s ozubenou spodní hlavou M8x20, nerez
- 2ks M drážkové matice K2 se sponou, nerezová ocel
Parametry:
- Materiál: Hliník EN AW-6063 T66, nerezová ocel A2
- Hmotnost: 0,24kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konstrukce a upevňovací materiál |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.24 kg |
| EAN: | 4251786203574 |
| Šířka (mm): | 200 mm |
| Hloubka (mm): | 51 mm |
| Výška (mm): | 24,5 mm |
| Materiál: | hliník |
| Povrchová úprava: | Bez povrchové úpravy |
| Provedení: | Spojka profilů |
| S montážním materiálem: | Ano |
| Výrobní společnost : | K2 Systems GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Haldenstraße 1 71272 Renningen-Malmsheim |
| E-mail : | info@k2-systems.com |
