Konektor SolidRail UL+L Rail Set K2 Systems 1004107
Pro rychlé a snadné spojení dvou K2 SolidRail XS, UltraLight nebo Light. Sada včetně šroubů a matic.
Prodejní balení 10ks, cena za kus.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konstrukce a upevňovací materiál |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.23 kg |
| EAN: | 4251786202027 |
| Šířka (mm): | 200 mm |
| Hloubka (mm): | 46 mm |
| Výška (mm): | 35 mm |
| Materiál: | hliník |
| Povrchová úprava: | Bez povrchové úpravy |
| Provedení: | Spojka profilů |
| S montážním materiálem: | Ano |
| Výrobní společnost : | K2 Systems GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Haldenstraße 1 71272 Renningen-Malmsheim |
| E-mail : | info@k2-systems.com |
