Koupelnový radiátor ELBA OVAL 300W bílý 865x500x30mm elektrický s WiFi ovládáním Rointe TELWN50B077
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelnové žebříky ELBA OVAL Rointe |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 7 kg |
| EAN: | 8435556146742 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 500 mm |
| Hloubka (mm): | 30 mm |
| Výška (mm): | 865 mm |
| Napětí (V): | 230 V |
| Výkon: | 300 W |
| Výrobní společnost : | Industrias Royal Termic, S.L. |
|---|---|
| Adresa : | Pol. Ind. Vicente Antolinos, Calle E, Parcela 43 Santomera (Murcia) |
