Krabice 68 typ KP 67/2 sestavná univerzální přístrojová Kopos
KP 67/2 - krabice přístrojová pod omítku Kopos
Technické údaje:
Druh: přístrojová krabice
Materiál: tvrdý samozhášivý polyvinylchlorid (PVC)
Jmenovité napětí: Un < 400 V
Jmenovitý proud: In < 16 A
Teplota okolí: T -5 – 60 °C
Testováno žhavou smyčkou o teplotě: 850 °C
Způsob montáže: pod omítku
Průměr: průměr 89 mm včetně spoj. pacek mm
Hloubka: 45 mm
Vstupní otvory: 8 x průměr 20 mm
Použití:
Vyhovují pro montáž na a do hmot stupně hořlavosti A - C2.
Popis:
Určená především pro vícenásobné rámečky. Krabice lze spojit v souvislou řadu ve svislém i vodorovném směru, doporučeno max. 5 krabic vedle sebe. Osovou vzdálenost je možné ještě zvětšit distanční rozpěrkou DR18.
Odpovídá normám: ČSN 37 0100
Umožňuje montáž dvojzásuvky: ano
Rozteč při spojení dvou krabic: 71/81 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krabice pod omítku-univerzální |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.033 kg |
| EAN: | 8595057615496 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Plast |
| Bezhalogenové: | Ne |
| ? Způsob montáže: | Pohledové zdivo |
| Aretace trubky: | Ne |
| Aretace trubky volitelná: | Ne |
| Konstrukce: | Přístrojová spojovací krabice/komora |
| Max. průřez vodiče: | 4 mm2 |
| Množství v balení: | 90 |
| Osazení: | Bez |
| Počet vstupů: | 8 |
| Použití: | pod omítku |
| Pro počet přístrojových vložek: | 1 |
| Pro průměr kabelu: | 7 - 20 mm |
| Pro průměr trubky: | 20 mm |
| Provedení: | Jednotlivě |
| Průchodky s membránou: | Ne |
| Průchodky se stupňovou membránou: | Ne |
| Průchodky trubkové: | Ne |
| Průchodky vylamovací: | Ano |
| Průměr (mm): | 70 mm |
| Se stíněním: | Ne |
| Se šrouby: | Ano |
| Tvar: | Kulaté |
| Upevnění háku svítidla: | Ne |
| Upevnění přístrojů: | Šroubování |
| Větruvzdorné: | Ne |
| Vnitřní hloubka (mm): | 42 mm |
| Zachování funkce: | Bez |
| Zavedení zezadu: | Ano |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
